HABERLER
Mayıs 14
Şevki Yılmaz NEKBE'yi hatırlattı! Kassam Tugaylarına selam gönderdi!

Konu:BOYKOT VE DİRENİŞ! İşte Yılmaz'ın çarpıcı…

İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz haftalık yazılarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu haftaki Cuma yazısında Siyonist İsrail rejiminin alçak ve vahşice saldırılarıyla kan gölüne dönen Gazze'yi, Kudüs ve Filistin direnişini kaleme alana Yılmaz, işgalci rejimle mücadelenin iki önemli başlığını hatırlattı!

İşte Yılmaz'ın o yazısı:

Haydi Boykota!

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Allah, siyonist vb. zalimlerin saldırılarıyla uyuyan Ümmeti uyandırıyor! Küfür ve Şirk’le felçleşmiş Ümmet vücudunun kılcal damarlarını İman ve Cihad serumuyla canlandırıyor! Kalplerimizde küllenmiş iman ateşini alevlendiriyor elhamdülillah! Tıpkı Sırp canavarlarının saldırılarıyla uyanan ve aslına dönen Bosna Hersek Müslümanları gibi zalimlerin ‘’masajları’’ Müslümanların dirilişini hızlandırıyor!

İslam’ın ana Kaynağı Ana Yasamız Kur’an-ı Kerim ve Uyum Yasalarımız Sünnet-i Seniyye’nin sevgi, saygı, merhamet, birlik, kardeşlik maddi ve manevi kalkınma mesajlarıyla uyanabilseydik yeryüzünün hiçbir yerinde zalimler amaçlarına asla ulaşamayacaklardı...

YAZININ TAMAMININ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaşım Tarihi:14/05/2021
Haber Görselleri
  • Şevki Yılmaz NEKBE'yi hatırlattı! Kassam Tugaylarına selam gönderdi!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız